- DeLock

- Конектори: 1 x HDMI-A мъжко > 1 x HDMI-A мъжко
- High Speed HDMI спецификация
- Оптичен кабел с ниски згуби на сигнала
- Не се влияе от електромагнитни смущения
- Диаметър на кабела: прибл. 5.4 мм
- Позлатени контакти
- Фиксирана посока на сигнала
- Предаване на аудио и видео сигнали
- Скорост на трансфер на данни до 18 Gbps
- Разделителна способност до 3840 x 2160 при 60 Hz (в зависимост от системата и свързания хардуер)
- Поддържа HDR
- Поддържа HDCP 1.4 и 2.2
- Цвят: черен
- Дължина вкл. съединители: прибл. 100 м
- Конектори: 1 x HDMI-A мъжко > 1 x HDMI-A мъжко
- High Speed HDMI спецификация
- Оптичен кабел с ниски згуби на сигнала
- Не се влияе от електромагнитни смущения
- Диаметър на кабела: прибл. 5.4 мм
- Позлатени контакти
- Фиксирана посока на сигнала
- Предаване на аудио и видео сигнали
- Скорост на трансфер на данни до 18 Gbps
- Разделителна способност до 3840 x 2160 при 60 Hz (в зависимост от системата и свързания хардуер)
- Поддържа HDR
- Поддържа HDCP 1.4 и 2.2
- Цвят: черен
- Дължина вкл. съединители: прибл. 100 м
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Кабел |
| Цвят | Черен |
| Конектор 1 | HDMI мъжко |
| Конектор 2 | HDMI мъжко |
| Макс. резолюция | 4K (4096x2160) - 60 Hz |
| Дължина кабел | 100 м |
| Тегло | 6.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина (m) | 100 m |
| Максимална резолюция | 4K |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Честота на опресняване (Hz) | 60 |
| Поддръжка на HDR | Да |
| Поддръжка на звук | Да |
| Позлатени конектори | Не |
| Плетен кабел | Не |
| Тегло | 6.00кг |
Оптичен HDMI кабел Delock 100 m, 4K@60 Hz
Предавайте 4K видео без загуба на качество на разстояние до 100 метра с оптичния HDMI кабел Delock. Благодарение на хибридната оптична технология, сигналът остава стабилен дори при екстремни дължини – идеален за професионални AV инсталации, дигитални табели и конферентни зали.
Ключови Предимства
- Ултра-дълго разстояние — Предава HDMI сигнал до 100 m без загуби или смущения благодарение на оптичната технология.
- Истинско 4K@60 Hz — Поддържа 4K Ultra HD резолюция при 60 Hz за гладко и рязко видео.
- Plug & Play — Не изисква външно захранване; кабелът се захранва от HDMI източника.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конектор A | HDMI |
| Конектор B | HDMI |
| Дължина | 100 m |
| Максимална резолюция | 4K |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Версия на стандарта | HDMI 2.0 |
| Поддръжка на звук | Да |
Какво има в кутията
- Оптичен HDMI кабел Delock 100 m
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





